Podporte nás 2% z vašich daní

 
OP9A8656.jpg

Minulý rok sa nám podarilo aj vďaka 2% z Vašich daní uskutočniť naše projekty ako Noc architektúry či otvorenie školského roka Manifest na Fakulte architektúry ! Ďakujeme za Vašu podporu.

Noc Architektury je multižánrová platforma poskytujúca náhľad do centra diania na fakulte. Predstavuje večernú udalosť, kedy sa celý objekt fakulty zmení na krajinu plnú vystavených ateliérových prác študentov a to s hlavným cieľom - ukázať odbornej a širokej verejnosti výsledky tvorby širokého spektra projektov vytvorených na pôde fakulty architektúry za posledný semester.
Zámerom Manifestu, malého mestského festivalu, ktorá je tradíciou už od roku 2013, je privítať prvákov na Fakulte Architektúry zaujímavým programom, predstavením školy a jej priestorov. Medzi sprievodný program patrí burza skrípt, materiálov, alebo študíjní poradcovia. Malý mestský festival nemôže ostať bez hudby, návštevníkov zabavia lokálne začínajúce kapely či Dji.

Našim snom je medializovať architektúru ďalej širokej verejnosti. Vašu pomoc si preto veľmi ceníme a vážime.

Ako na to ?

Vašimi dvoma percentami podporíte Archtung na tomto linku.

Postup krokov sa mierne líši podľa toho, či % z dane chcete poukázať ako fyzická osoba alebo právnická osoba. Postup krokov nájdete na tomto linkuTlačivá na poukázanie % z dane si môžete stiahnuť na tomto linku. 

Občianske združenie Noc architektúry
Medzierka 13
811 01 Bratislava
IČO : 42358141

 
NovinkyMárk Mátis